Dit is het geplande programma, dat nog kan veranderen.

12:00 uur Ontvangst en inschrijving

18:00 uur Zaal open

19:00 uur Openingsceremonie

 DSC6183 crop

20:30 uur Openingsdiner

restaurant no border hi

23:00 uur UNICafé

Nederland

Nederland

9:10 uur
10:10 uur Pauze

Luxemburg

Luxemburg
10:40 uur

Bulgarije

Bulgarije

11:40 uur

12:40 uur Jurydiscussie

13:00 uur Lunchpauze

Italië

Italië
14:15 uur

Roemenië

Roemenië

15:15 uur

16:15 uur Pauze

Oostenrijk

Oostenrijk

16:40 uur

Andorra

Andorra

17:40 uur

18:40 uur Jurydiscussie

19:00 uur Dinerpauze

18:00-19:00 uur

Tunesië

Tunesië
20:15 uur

Spanje

Spanje

21:15 uur

22:15 uur Jurydiscussie

22:45 uur UNICafé

08:30 uur Vertrek vanaf Figi voor de excursie.

23:30 uur Aankomst bij Figi.

Slowakije

Slowakije

9:00 uur
10:00 uur Pauze

Noord Macedonië

Noord Macedonië
10:40 uur

Noorwegen

Noorwegen

11:40 uur

12:40 uur Jurydiscussie

13:00 uur Lunchpauze

Polen

Polen
14:15 uur

Liechtenstein

Liechtenstein

15:15 uur

16:15 uur Pauze

Georgië

Georgië

16:40 uur

Estland

Estland

17:40 uur

18:40 uur Jurydiscussie

19:00 uur Dinerpauze

Verenigd Koninkrijk

Verenigd Koninkrijk
20:15 uur

Oekraïne

Oekraïne

21:15 uur

22:15 uur Jurydiscussie

22:45 uur UNICafé

Finland

Finland

9:00 uur
10:00 uur Pauze

Slovenië

Slovenië
10:40 uur

Seminar 10:30-12:00 uur

Halve dag excursie

13:30 uur Vertrek vanaf Figi

partyboot-de-rotterdammer-feestboot-rotterdam.jpg

België

België

9:00 uur
10:00 uur Pauze

Frankrijk

Frankrijk
10:40 uur

Hongarije

Hongarije

11:40 uur

12:40 uur Jurydiscussie

13:00 uur Lunchpauze

Vrienden van UNICA

Vrienden van UNICA

13:00-15:00 uur

Kroatië

Kroatië

15:15 uur
16:15 uur Pauze

Duitsland

Duitsland
16:40 uur

Zuid Korea

Zuid Korea

17:40 uur

18:40 uur Jurydiscussie

19:00 uur Dinerpauze

Zwitserland

Zwitserland
20:15 uur

Tsjechië

Tsjechië

21:15 uur

22:15 uur Jurydiscussie

22:45 uur UNICafé

Rusland

Rusland

9:00 uur
10:00 uur Pauze

Zweden

Zweden

10:40 uur

11:40 uur Jurydiscussie

12:00 uur Lunchpauze

Algemene ledenvergadering

Algemene ledenvergadering

14:00-17:00 uur

Raadszaal gemeentehuis

18:00 uur Dinerpauze

Presentatie Unica 2020 in Birmingham (VK)

Presentatie Unica 2020 in Birmingham (VK)

 

 

 

19:00-20:00 uur

World Minute Movie Cup

World Minute Movie Cup

20:00-22:00 uur

Openbare juryzitting

Openbare juryzitting

9:00-13:00 uur

Seminar Jong ontmoet oud

Seminar Jong ontmoet oud

10:00-11:30 uur

Springerzaal

NOVA Jongerenfestival

NOVA Jongerenfestival

 

13:00-17:00 uur

Anne de Vrieszaal

Masterclass
"Alle filmwetten overboord"

Masterclass

14:30-15:30 uur

Springerzaal

Prijsuitreiking en sluitingsceremonie

Prijsuitreiking en sluitingsceremonie

18:00-20:00 uur

Sluitingsbanket

Sluitingsbanket

 

20:30-24:00 uur